Nova TeaTox Kullanımı

Nova Tea Tox Kullanımı
1 kutu tea tox içerisinde 42 adet çay bulunur. 28 gündüz çayı ve 14 adet gece çayı vardır.
1 kutu 28 günlük kullanım içerir. Gündüz çayları hergün kullanılır. Gece detox çayı ise 2 günde bir kullanılır.
Hazırlanışı şu şekildedir.
Öncelikle bir bardak sıcak su içerisine 1 tane teatox çayı atınız. Normal poşet çay gibi birkaç dakika bekledikten sonra afiyetle içebilirsiniz. Şekersiz kullanmanız önerilir. Fakat içemiyorum diyorsanız isteğe göre az miktarda tatlandırıcı kullanabilirsiniz.

Gündüz Çayı Kullanımı : 

Gündüz çayını günde 1 kere kullanmanız gerekmektedir. Sabah kahvaltı etmeden yarım saat ve ya 1 saat önce kullanmanız gerekmektedir. 1 bardak sıcak suyun içerisine çayı koyarak 4 veya 5 dakika demlenmesini bekledikten sonra tüketmeniz gerekmektedir.

Akşam Çayı Kullanımı : 

Akşam çayı gündüz çayından farklı olarak 2 günde bir kullanılması gereken bir üründür. Yatmadan yarım saat önce gene 1 bardak sıcak suyun içerisine koyarak bir kaç dakika demlenmesini bekleyip tüketmeniz gerekmektedir.
Önerilen kullanım miktarı 3 kutudur. Aynı zamanda birkaç kişi alacaksanız 5 kutu siparişi vererek daha ucuza ürünü satın alabilirsiniz. Şu an kısa bir süre içi ürün 39 liradan satılmakta olup belli bir süre sonra normal fiyatı olan 59 liradan satılmaya devam edilecektir. Bu kampanyayı kaçırmayınız. Sitemiz orijinal nova teatox detox çayı resmi satış sitesidir. Tüm ürünlerimiz faturalı ve hologramlı ürünlerdir.

İçerisindeki bitkilere karşı alerjisi olan kişilerin kullanmaması gerekmektedir. Beklemediğiniz bir durum ile karşılaşırsanız doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

Nova TeaTox Kullanımı” üzerine 68 düşünce

 1. İyi günler.Gündüz çayını sabah kahvaltıdan önce kullanmak gerek demişsiniz.sabah iş için yeterince erken kalkıyorum ve bunu ıcıp sonra kahvaltı etmeye hiç vaktim kalmıyo..Gündüz yemeğinden önce aç karnına içilse uygun olur mu yoksa mutlaka sabahmı içilmesi gerekiyor ? çok teşekkür ederim şimdiden

 2. Merhaba,
  Merak ettiğim kullanım öncesi,alerjimizin olup olmadığını öğrenmek adına herhangi bir test sonucunu sizinle paylaşmamıza gerek var mıdır? Teatox’un içinde hangi bileşenler olduğnu bilmediğim için bünyeden bünyeye yan etkisi olsun istemiyorum.
  Teşekkürler,

  • İçerisinde bulunan bitki çeşitlerinin tamamı internet sitemizde yayınlanmıştır. Bunlara alerjiniz olup olmadığını öğrenebilir ve bu doğrultuda kullanmaya karar verebilirsiniz.

 3. instagram sayfasında gündüz cayı 3 sekilde kahvalti öncesi,sırası ve sonrası seklinde kullanılır dye öneriliyor fakat burda sabah ve aksam seklinde hangisini kullanıcaz biz.?

  • Gündüz çayı günde bir kere kullanılır. Akşam çayı ise 2 günde bir akşam kullanılması önerilir.
   Ürün üzerindeki kullanım talimatı bu şekildedir. Bizde bu şekilde önermekteyiz. Zaten 28 günlük bir ürün ve içerisinde 28 adet gündüz çayı yer alır. Günde 3 kere kullanılırsa 9 günde biter. Bu yüzden kutu üzerindeki kullanım talimatlarına uymanız önerilir.

 4. Merhaba bugün kullanmaya başlayacağım sabah çayı hergün kahvaltıdan yarım saat önce icecegim akşam çayını bugün icicem yarın ve diğer gün mu ara vereceğim yoksa bugün icecegim yarın ara verip diğer gün mu devam edeceğim

  • Büşra hanım akşam çayı 2 günde bir kullanılır. Yani bugün içiyorsanız yarın içmemeniz önerilir. Yarından sonraki gün içersiniz. Birgün ara verip içilmesi önerilir.

   • Kutuyu saklamıyoruz ihtiyacımız olan çay olduğu için. Belli bir tüketim tarihi vardır mutlaka. Çaylarınızın üretildikten sonra ne kadarlık tüketim ömrü oluyor?1yıl,2yıl,3yıl??? Alış tarihimizden hesaplarız hiç değilse.

    • Merhana son tüketim tarihi ürünlerin üretildiği tarihe göre belirlenmekte olup son üretilen parti yani Aralık ile Ocak ayları arasında alım yapanların kutusunun arkasında Ocak 2019 yazmaktadır.

 5. Merhaba
  Ben unuversite ogrencisiyim dolayisiyla ders calisa bilmem icin butun ogunlerimi tuketmem lazim bu cayi kullanirken sabah ogle aksam yemegi tuketimi ve ara ogun tuketi mi oluyor mu ? Cunku bazi urunler de hic yemek yememek gerekiyorda

  • Sabah ve gece çayı var zaten kutu içerisinde. Sabah çayını her gün kahvaltıdan 30 dakika önce gece çayı ise 2 günde bir akşam yatmadan 1 saat önce kullanınız.

 6. Merhaba benim bundan once kullandığım bir kaç ürün vardi ve yemekten belli bir saat önce kullanmam gerekiyordu ve şuan ürününüzü kullanıyorum fakat bununla ilgili bir bilgi bulamadim kullanmisken doğru bir şekilde kullanmak isterim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>